BRNO - STŘED

Proběhlo setkání Místního výboru KSČM Brno-střed s kandidáty do Zastupitelstva města Brna a městské části Brno-střed

Dne 25. 9. od 15.30 hodin se na Mendlově náměstí ve středu Brna uskutečnilo předvolební shromáždění kandidátů do městské části Brno-střed a Zastupitelstva města Brna za KSČM s voliči.Na tuto akci dorazilo několik desítek zájemců. Martin Říha, kandidát za Brno-střed do Zastupitelstva města Brna a MČ Brno-střed, již déle než týden objíždí město Brno s radiovozem a dává tak lidem v něm žijícím jasně najevo, že KSČM je tady pro ně, a tak s ním dorazil i na předvolební akci na Medlově náměstí. Zúčastnili se i další kandidáti do naší městské části a do města Brna, a to Aleš Kříž, Lenka Šarközyová ale hlavně vedoucí kandidát do MČ Brno-střed Jiří Hráček a také se na nás přišel podívat Daniel Borecký z Líšně.  

Celou akci moderovala Anna Štofanová, která všechny srdečně přivítala a představila jednotlivé kandidáty, kterým postupně předávala slovo. Ti seznámili přítomné spoluobčany s naším programem a se svými prioritami, kterým by se chtěli po svém zvolení v zastupitelstvu věnovat. Jako první vystoupil kandidát na starostu MČ Brno-střed Jiří Hráček. Zhodnotil uplynulé čtyřleté volební období a oblasti, kterým se aktivně věnoval. Popsal problematiku v oblasti školství, kultury, ale hlavně v oblasti nejdůležitější, a to je kontrola chodu radnice jako takové. Jako druhý vystoupil Martin Říha, ten se zaměřil jako předseda brněnských zahrádkářů na oblast životního prostředí, ale hlavně na problém, který tíží střed Brna velice silně, a to je neudržitelná dopravní situace a parkování v centru. Jako další vystoupil dlouholetý zastupitel na Brně-střed Aleš Kříž, který si vzal za své téma problematiku obecních bytů a celkově bytovou politiku ve středu města. Jako poslední z našich kandidátů vystoupila Lenka Šarközyová, která dala jasně najevo, že její parketou je jednoznačně sociální oblast a problém s vyloučenou lokalitou v oblasti Cejlu a Bratislavské a přesně tomu by se i v zastupitelstvu chtěla věnovat.

Celá akce se nesla ve velmi uvolněném a přátelském duchu a naši kandidáti se s řadou předvolebních materiálů a propagačních předmětů vydali mezi lidi. Rozdávali především letáky s naším předvolebním programem jak do MČ Brno-střed, tak do Zastupitelstva města Brna, v nich si lidé mohli najít nejen naše priority, ale i obě kandidátní listiny. Dále to byly červené karafiáty pro ženy a dívky, lízátka a balónky pro děti a také propisky s třešničkami. Opět se prokázalo, že kontaktní kampaň mezi lidmi je tou nejlepší cestou, jak si získat jejich sympatie a důvěru.

Předvolebním kampaň je v plném proudu a je na nás, abychom dokázali přesvědčit co nejvíce lidí o tom, že právě komunisté jsou tou nejlepší alternativou k současnému vedení radnice městské části Brno-střed, protože jedině silná KSČM může něco skutečně změnit ve prospěch všech občanů nejen v naší městské části, ale i v celém Brně.
Místní výbor KSČM Brno-střed


| Autor: MěV KSČM Brno | Vydáno dne 01. 10. 2014 | 746 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek

(c) Mětský výbor KSČM Brno 2009 - 2017. Objednatel: KSČM, zhotovitel: KSČM.
Šíření textových a obrazových materiálů možné pouze s výslovným svolením Městského výboru KSČM Brno. Stránky využívají redakční systém phpRS.