Volby a kandidáti

Poděkování Ústředního výboru KSČM

Vážení spoluobčané, vážené soudružky a soudruzi, vážené sympatizantky a sympatizanti, skončily volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky. KSČM udržela 26 mandátů.

Chci Vám všem, jménem Ústředního výboru Komunistické strany Čech a Moravy i jménem svým, poděkovat za hlasy odevzdané našim kandidátům. Zejména chci poděkovat každému, ať řadovým členům KSČM nebo sympatizantům, kteří s osobní odvahou a statečností bez ohledu na svůj volný čas denně agitovali pro politiku KSČM. Chci poděkovat také všem smluvním spolupracovníkům z agentur, kteří nám v kampani pomáhali. Díky těm všem jsme dále respektovanou parlamentní demokratickou stranou a to i přes značně vyčpělý antikomunismus, který je v České republice organizován od listopadu 1989.

KSČM potvrdila skutečnost, že jako trvalá součást politické scény v naší zemi do Parlamentu České republiky patří. I když výsledky voleb nepovažujeme za ideální, není důvod k rezignaci a pesimismu, ale k ještě lépe organizované politické práci. Mé poděkování patří za poctivou práci a aktivitu všem bývalým poslancům, kteří ve své činnosti již nepokračují.

Nově zvoleným poslancům bych chtěl popřát mnoho elánu, velké osobní nasazení a úspěchů v práci pro občany České republiky. Bude toho v tomto jistě složitém období, do kterého vstupujeme, potřeba. V osobním životě přeji všem pevné zdraví, pohodu a spokojenost.

1. 6. 2010, Vojtěch FILIP, předseda ÚV KSČM


| Autor: MěV KSČM Brno | Vydáno dne 02. 06. 2010 | 1470 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek

(c) Mětský výbor KSČM Brno 2009 - 2017. Objednatel: KSČM, zhotovitel: KSČM.
Šíření textových a obrazových materiálů možné pouze s výslovným svolením Městského výboru KSČM Brno. Stránky využívají redakční systém phpRS.