ARCHIV - VOLBY 2016

Kandidátní listina KSČM pro volby do Zastupitelstva JMK

Kandidátní listina KSČM pro volby do Zastupitelstva Jihomoravského kraje konaných ve dnech 7. a 8. října 2016.

1.

Mgr. Ivo Pojezný

1961

poslanec Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky

Kyjov

2.

Stanislav Navrkal

1949

uvolněný zastupitel Zastupitelstva Jihomoravského kraje

Blansko

3.

JUDr. Helena Sýkorová

1955

právnička

Brno

4.

Ing. Bohumil Smutný

1978

projektový manažer

Ivančice

5.

Ing. Petr Krátký

1951

uvolněný zastupitel Zastupitelstva Jihomoravského kraje

Znojmo

6.

Bc. Zdeněk Tesařík

1966

starosta obce Tvrdonice

Tvrdonice

7.

Ing. arch. Zdeněk Koudelka

1956

vedoucí střediska a. s.

Bučovice

8.

Bc. Filip Zachariaš

1993

sociolog

Bučovice

9.

Bc. Emil Pernica, DiS.

1989

dopravní specialista, předseda OV Komunistické strany Čech a Moravy

Blansko

10.

JUDr. Jan Navrátil

1955

advokát - právník

Hodonín

11.

Ing. Pavel Březa

1941

uvolněný zastupitel Zastupitelstva Jihomoravského kraje

Brno

12.

Mgr. Pavel Macek

1967

technický pracovník a správce zařízení města Znojma

Znojmo

13.

Dagmar Švendová, BA, LL.M.

1977

koordinátorka

Břeclav

14.

Radoslav Skála

1958

stavební technik

Ivančice

15.

Miloslava Zachová

1967

zdravotní sestra

Vracovice

16.

Adriana Lehutová

1974

pracovnice služeb zákazníkům

Břeclav

17.

Bc. Ján Lahvička

1982

předseda Okresního výboru Komunistické strany Čech a Moravy

Hodonín

18.

Ing. Ladislav Býček

1944

poradce

Brno

19.

Mgr. Věra Křivánková

1962

učitelka

Slavkov u Brna

20.

Zdeněk Baštař

1972

řidič

Zastávka

21.

Ing. Jaroslava Konůpková

1955

ekonom společnosti

Letovice

22.

MUDr. Božena Hofrová

1952

praktická lékařka

Vracov

23.

Natálie Novotná

1983

zdravotní sestra

Blansko

24.

Oldřich Duchoň

1962

automechanik

Brno

25.

Mgr. Aleš Hubert

1983

referent zahraničního obchodu

Zbýšov

26.

Radomír Hubatka

1955

místostarosta města Jevišovice

Jevišovice

27.

Oto Brázdil

1971

skladník

Břeclav

28.

Bc. Petr Nováček

1982

státní zaměstnanec

Vyškov

29.

Mgr. Lenka Ingrová, DiS.

1978

administrátorka – koordinátorka projektu

Hodonín

30.

Vladimír Farský

1958

strojvedoucí

Boskovice

31.

Emil Vítek

1958

správce nemovitostí

Brno

32.

Ján Brnka

1966

dělník

Žabčice

33.

Barbora Fejfárková

1975

operátorka PC

Hostěradice

34.

Martin Florus

1951

osoba samostatně výdělečně činná

Břeclav

35.

RSDr. Ing. Jan Procházka

1946

důchodce

Vyškov

36.

David Gevěra

1980

dělník

Veselí nad Moravou

37.

Ing. Naděžda Šabrňáková

1962

osoba samostatně výdělečně činná

Černá Hora

38.

Ing. Václav Fišer

1962

technickohospodářský pracovník

Brno

39.

Mgr. Aleš Dumek

1973

informatik

Zastávka

40.

Mgr. Bc. Emil Bajgl

1954

sociální pracovník na úseku sociálně právní ochrany dětí

Hrabětice

41.

Ing. Jaroslava Hrozková

1954

důchodkyně

Lovčičky

42.

RSDr. Libuše Prášková

1953

důchodkyně

Hodonín

43.

Radek Boháček

1984

lesní dělník

Křtiny

44.

Jiří Hráček

1986

asistent prodeje

Brno

45.

František Trnčák

1974

invalidní důchodce

Tišnov

46.

Jaroslava Böhmová

1966

dělnice

Moravský Krumlov

47.

JUDr. Květoslava Budínová

1954

důchodkyně

Mikulov

48.

Bc. Karel Břoušek

1959

pracovník státní správy

Vyškov

49.

Ján Lahvička

1961

pojišťovací specialista

Dolní Bojanovice

50.

Alois Kaderka

1953

důchodce

Velké Opatovice

51.

Marie Knapová

1959

laborantka

Brno

52.

Ing. Vlastimil Boudný

1948

důchodce

Mokrá - Horákov

53.

Josef Smolík

1954

místostarosta obce Hrušovany nad Jevišovkou

Hrušovany nad Jevišovkou

54.

Zlatuše Máčelová

1952

úřednice

Lednice

55.

Pavel Hrda

1960

technik

Vyškov

56.

Tomáš Ondrovčík

1980

osoba samostatně výdělečně činná

Vnorovy

57.

Ivana Bojdová

1952

důchodce

Blansko

58.

Ing. Jaroslačný

1969

pedagog

Popůvky

59.

Jiří Fazor

1970

invalidní důchodce

Brno

60.

Petra Daňková

1972

prodavačka

Znojmo

61.

Ludmila Živná

1952

vedoucí střihárny

Hustopeče u Brna

62.

Josef Bouda, DiS.

1986

osoba samostatně výdělečně činná

Bučovice

63.

Jan Otruba

1987

IT manažer

Rohatec

64.

Hedvika Švecová

1951

důchodkyně

Blansko

65.

Jiří Vítek

1949

seřizovač - specialista

Brno

66.

Václav Kosík

1956

technik

Mokrá - Horákov

67.

Táňa Kotrnetzová

1985

výpravčí

Horní Dunajovice

68.

Ing. Jiří Pospíšil

1975

odborný referent

Letonice

69.

Hana Hajduchová

 

uklízečka

Hodonín

70.

Josef Kugler

1964

dělník

Brno


| Autor: MěV KSČM Brno | Vydáno dne 24. 07. 2016 | 1081 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek

(c) Mětský výbor KSČM Brno 2009 - 2017. Objednatel: KSČM, zhotovitel: KSČM.
Šíření textových a obrazových materiálů možné pouze s výslovným svolením Městského výboru KSČM Brno. Stránky využívají redakční systém phpRS.