Volby a kandidáti

Borecký: Hoška bych poslal rovnou do vlády

BRNO – K velemoudrým návrhům svého volebního protivníka do Senátu ve východní části Brna a přilehlé části okresu Brno-venkov (obvod č. 58) Miroslava Hoška (ODS), podnikatele ve firmě Hošek motor – Mercedes Benz, se vyslovil jeho konkurent za KSČM v souboji o senátní křeslo Daniel Borecký:

Hoškův návrh č. 1:  Zrušme veřejné VŠ školství - ekonomickou přítěž pro stát. Vždyť student, který nepřejde po ukončení studia do života jako podnikatel, je zátěží pro stát, je závislý na případných podporách pracovního úřadu a nemůže se stát zaměstnavatelem.

Hoškův návrh č. 2:Jak jednoduché je zlikvidovat nezaměstnanost. Strašné – české zákony firmám neumožňují, aby každý jejich zaměstnanec byl student s daňovou úlevou, každý nezaměstnaný OSVČ. Pokud podporu v nezaměstnanosti spojíme s podpisem, že je OSVČ, tak v republice nemáme nezaměstnané. A zajistíme-li zákonem, aby tzv. překlenovací příspěvek mohl dostat i čerstvý absolvent, nebude u nás už skutečně žádný nezaměstnaný.«

(vž)


| Autor: MěV KSČM Brno | Vydáno dne 15. 10. 2010 | 1358 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek

(c) Mětský výbor KSČM Brno 2009 - 2017. Objednatel: KSČM, zhotovitel: KSČM.
Šíření textových a obrazových materiálů možné pouze s výslovným svolením Městského výboru KSČM Brno. Stránky využívají redakční systém phpRS.